صفحه در حال بارگذاری است ...

بیمه عمر نوین

یکشنبه , ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ بیمه عمر و سرمایه گذاری

انتخاب یک شرکت به عنوان شرکت بیمه گر در بیمه نامه های عمر شاید یکی از مهمترین گام های خرید بهترین بیمه عمر است.  بیمه عمر نوین می تواند یکی از گزینه های برتر شما در خرید بیمه عمر باشد. هم از لحاظ پوشش های بیمه ای و هم از لحاظ سرمایه گذاری همراه بیمه گذاران خود می باشد. 
مزایای بیمه عمر نوین
-پوشش سرمایه فوت: از مزایای بیمه عمر داشتن پوشش سرمایه فوت است که بعد از فوت بیمه گذار سرمایه فوت بیمه نامه به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود. میزان سرمایه فوت از روی حق بیمه مشخص می شود و فرد می تواند تا 25 درصد حق بیمه می تواند سرمایه فوت داشته باشد. 
-پوشش ازکارافتادگی: چنانچه فرد بیمه شده در طول مدت بیمه نامه از کارافتاده موفت یا  دائم شود می تواند از پوشش سرمایه فوت استفاده نماید. میزان این پوشش بر اساس سرمایه فوت می باشد.
-پوشش بخش امراض: این پوشش برای 5 دسته امراض خاص از جمله سکته قلبی و مغزی، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن و برای انواع سرطان می باشد. میزان این پوشش نیز 30 درصد سرمایه فوت بوده و تا 35 میلیون تومان می باشد. 
-پوشش هزینه های پزشکی: از برتری های بیمه نامه نوین داشتن پوشش هزینه های پزشکی است که 20 درصد سرمایه فوت می باشد.
-پوشش سرمایه فوت حادثی: این بمیه نامه برای زمانی است که بیمه گذار در اثر حادثه فوت نماید می باشد و می تواند از 1 تا 4 برابر سرمایه فوت عادی می باشد. 
برخی دیگر از شرایط بیمه عمر نوین
-حق بیمه عمر نوین: میزان حق بیمه می تواند از مبالغ بسیار کم شروع شده و با توجه به شرایط درآمدی و اقتصادی وی افزایش پیدا کند
-مدت زمان بیمه نامه: می تواند از 10 تا 30 سال به انتخاب وی باشد. 
-پرداخت سود تضمینی و مشارکتی به حق بیمه ها از ابتدای شروع بیمه نامه به صورت روز شمار و مرکب
شما می توانید بر اساس نیازهای بیمه ای خود بیمه نامه تان را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایید ، با داشتن اطلاعات کامل می توانید بهترین بیمه عمر را  داشته باشید. 


شما هم دراین باره نظر بدهید !

برچسب هامطالب مرتبطاین مطلب را برای دوستان تان به اشتراک بگذارید ...
جستجو در وبلاگ
مطالب وبلاگ

اخبارمقالات عمومیبیمه عمر و سرمایه گذاریبیمه عمر و سرمایه گذاری انفرادیبیمه عمر و سرمایه گذاری مشترکبیمه عمر و مستمریبیمه عمر و مستمری زنان خانه داربیمه عمر و تامین آتیه فرزندانبیمه عمر طرح خودپرداختبیمه ازدواجبیمه عمر خانوادهبیمه اتومبیلبیمه ثالثبیمه بدنهبیمه درمانبیمه درمان انفرادیبیمه درمان sos خانوادهبیمه درمان سرطانبیمه درمان ناباروریبیمه دندانپزشکیبیمه مسئولیتبیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارگران ساختمانیبیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ویژه فعالیت ها صنعتی و خدماتیبیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی (ثالث)بیمه مسئولیت حرفه ایی پزشکانبیمه مسئولیت پیمانکارانبیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان عمرانیبیمه مسئولیت فنی بیمارستان و درمانگاهبیمه مسئولیت مدنی مهندس ناظربیمه مسئولیت حرفه ای پیرا پزشکانبیمه دامپزشکانبیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتیبیمه مسئولیت مدنی دارندگان آسانسور در قبال استفاده کنندگانبیمه مسئولیت ناشی از آتش سوزی در قبال اشخاصبیمه مسئولیت مهد کودکبیمه مسئولیت مجموعه های ورزشیبیمه مسئولیت مدیران هتل ها و واحد های اقامتیبیمه مسئولیت مدیران شهربازیبیمه مسئولیت مدیران تعمیرگاهبیمه مسئولیت پارکینگبیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات ساختمانیبیمه مسئولیت مدیران رستورانبیمه مسئولیت جرثقیلبیمه مسئولیت ناجیان غریقبیمه مسئولیت مدیران سینمابیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل بین المللیبیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل داخلیبیمه وکلای دادگستریبیمه مهندسیبیمه تمام خطر نصببیمه تمام خطر پیمانکارانبیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاریبیمه تجهیزات الکترونیکیبیمه سازه های تکمیل شدهبیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلاتبیمه فساد کالا در انبار سردخانهبیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمانبیمه مسافرتیبیمه آتش سوزیبیمه باربریبیمه حوادثبیمه حوادث انفرادیبیمه حوادث گروهیبیمه های خاصبیمه بدنه و مسئولیت کشتیبیمه بدنه و مسئولیت هواپیمابیمه پولبیمه اعتبار گروهیبیمه انرژیبررسی شرکت های بیمهاشتراک در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ادرس ایمیل تان را وارد کنیدبرچسب ها